Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi

Ümraniye Demirdöküm kombi servisi İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan Demirdöküm kombi kullanıcılarına servis hizmeti sağlar. Aynı gün servis desteği ile Ümraniye Demirdöküm servisi güvenilir ve kaliteli işçilik ile kombi cihazlarının bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirir. Yapılan parça değişimlerinde 1 yıl garanti sağlayan firmamız uygun ödeme koşulları ile müşterilerine destek sağlar.

İstanbul Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Demirdöküm kombi servisi Ümraniye 7/24 sağladığı teknik servis olanağı ile sizleri kesinlikle mağdur etmez ve en kısa sürede adrese servis ekibini yönlendirerek kombi cihazında ki tüm sorunları çözer. Kombi cihazında meydana gelen arızalarda, çalışma performansı problemlerinde ya da tesisatta ki herhangi bir sorunda Demirdöküm Ümraniye kombi servis hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm kombi arıza sorunlarında öncelikle cihazı resetleyin. Bu işlemi 3 defadan fazla yapmayın. Eğer kombiniz hala çalışmıyor ya da sıcak su vermiyorsa servis ekibimizden destek alabilirsiniz. Kombi cihazlarında meydana gelen problemler arasında ilk olarak kullanıcı kaynaklı sorunlar dikkat çekiyor.

Kombi içerisinde ki basınç azaldığı zaman kombi cihazı emniyet olarak kombiyi çalıştırmayı durduruyor. Kalorifer içerisinde ki su bitmiş ya da azalmış oluyor. Bu nedenle kombi basınç değerini 1,5 bara kadar çıkartmak gerekiyor.

Gaz vanalarının kapalı olması da kombinin çalışmasına tabiî ki engel oluyor. Gaz vanası kapalıyken kombi çalıştırılırsa bu durumda kırmızı ikaz ışığı yanıyor.

Kombinin yaz ve kış konumları istenilen ayarda değilse bu durumda da kombiniz çalışmaz.

Yukarıdaki tüm ayarları kontrol ettiniz fakat kombi cihazınız halen çalışmıyor ve farklı bir arızayı gösteriyorsa Ümraniye Demirdöküm kombi servisi numaramızı arayarak bizden hemen destek alabilirsiniz.