Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi

Sultanbeyli Demirdöküm kombi servisi yıllık gerekli olan kombi bakımlarını profesyonel şekilde gerçekleştirir. Demirdöküm kombi cihazlarına sağlamış olduğu kombi bakım ve onarım hizmeti ile kaliteli işçilik sağlar. Aynı zamanda kombi montaj hizmetini de gerçekleştiren ekibimiz aynı gün servis imkanını da siz değerli müşterilere sunar.

Demirdöküm Sultanbeyli kombi servisi yoğuşmalı ya da standart kombi cihazlarının parça değişimlerini ve tamirlerini sağlayarak sizleri arızadan kurtarır ve kombinizi en kısa zamanda yeniden kullanabilme imkanı sunar. Değişen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Kombinizde hangi arıza meydana geldiyse bizi arayarak bilgi verebilir ve deneyimli ekibimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Sultanbeyli Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombi servisimiz cihazın iç ünite temizliğini standartlara uygun şekilde temizler ve cihazın tüm parçalarını tek tek kontrol eder. Filtreleri söker ve temizliğini sağlar. Öngörülmüş arıza tespitlerini de yaparak kullanıcıları bu konuda bilgilendirir. Her yıl yaptırılan kombi bakımı sizlere oldukça fayda sağlar. Çünkü bakımı doğru bir şekilde yapılan kombiler performans ve yakıt tasarrufu olarak bakımı yapılmayan kombilere oranla oldukça yüksek etki sağlar.

Kombinin çalışma performansı artıran kombi bakımı güvenli açısından da büyük önem taşıyor. Sağlıklı bir kombi için sıcak su ve kaloriferin yanma durumları kontrol edilmektedir. Su sızdırmazlık durumu test edilir ve kombi cihazının içi açılarak tozlanma vb. tüm kirliliği temizlenir.

Sultanbeyli Demirdöküm servisi için bizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Kombi cihazı için gerekli tüm ekipmanların ve yedek parçaların bulunduğu servis hizmetimiz aynı gün kapınıza kadar gelmektedir.