Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Şile Demirdöküm Kombi Servisi

Şile Demirdöküm kombi servisi kombi cihazlarının bakım ve onarımlarını gerçekleştirerek sizlere profesyonel destek sunmaktadır. İstanbul Şile ilçesinde ki kombi kullanıcıları Demirdöküm marka cihazlarında meydana gelen tüm arızalarda ve bakım zamanlarında bizleri arayarak güvenilir ve kaliteli hizmet alabilirler. Şile’de yer alan tüm semtlere sağladığımız kombi hizmetleri profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır.

İstanbul Şile Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Demirdöküm kombi bakımı yaptırarak kombi cihazından %30 enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Petek temizleme hizmetimiz ile %40 enerji tasarrufu sağlayarak ısınma konforunu artırabilirsiniz. Siz de Demirdöküm kombi servis hizmetimizden alacağınız hizmetler ile tüm bu avantajlar faydalanabilirsiniz. Aynı gün verdiğimiz kombi servis hizmeti ve günün 24 saati kesintisiz olarak çalışan ekibimiz sizlere destek vererek kesinlikle soğukta kalmanıza ya da sıcak su gibi arızalarda sizleri bu durumda yalnız bırakmamaktadır.

Kombi bakımı sırasında neler yapılır?

Kombi bakımı için sıcak su ve kaloriferin yanma durumları kontrol edilir.

Su sızdırmazlık kontrolleri yapılır.

Kombinizin iç haznesinde ki tozlanmalar detaylı şekilde temizlenir.

Yanma odası brülörü temizlenir.

Kombi cihazının elektronik bağlantıları kontrol edilir.

Kombinizin baca fanı kontrol edilir ve temizliği yapılır.

Bar basınç seviyesi ayarlanır ve genleşme tankı kontrolü sağlanır.

Kombi kalorifer dönüşü hattında ki pislik tutan filtre sökülerek temizlenir.

Sizlerde kış gelmeden ya da kış bitiminde kombi cihazının bakımlarını sağlayarak cihazınızı yoğun şekilde kullanım sağlanan kışa hazırlayabilir ve yoğun bir şekilde kullanımdan sonra kış bitiminde kombinizi ilk gün ki performansına getirebilirsiniz. Şile Demirdöküm servisi olarak her türlü arıza ve onarım hizmetlerinde bizleri arayarak hem telefonla destek alabilir hem de cihazın tüm gereksinimleri için servis hizmetimizi çağırabilirsiniz.