Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sancaktepe Demirdöküm Kombi Servisi

Sancaktepe Demirdöküm kombi servisi henüz kış başlamadan kombi cihazlarının rutin bakımlarını yaptırmanızı önermektedir. Kış aylarında yoğun olarak ısınma için kullanılan kombiler tüm yıl boyunca banyo ve mutfaklarda sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Kombi cihazında meydana gelen sıcak su arızalarında her mevsim etkilenme yaşanırken ısınmaya engel arıza oluşumlarında ise özellikle kış aylarında kullanıcılar sorun yaşamaktadır. Siz de kara kış ve soğuk günler kapıya dayanmadan kombinizin gerekli bakımlarını yaptırın.

İstanbul Sancaktepe Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Kombi bakımı yaptırıldığında doğalgazdan tasarruf sağlanır ve her ay gelen yüksek faturalarda düşüşler görülür. Ev ve iş yerlerine sağladığımız kombi servis hizmetimiz ile artık kombi cihazları daha uzun ömürlü ve daha ekonomik şekilde kullanılabilir. Demirdöküm Sancaktepe servis hizmetleri de bu konuda deneyimli ekipten oluşmaktadır. Sağlıklı bir kombi kullanmak ve güvenliğinizi kontrol altına almak için siz de hemen bizi arayarak destek alabilirsiniz.

Sancaktepe Demirdöküm Kombi Bakım ve Onarım

Kombi cihazının bakımı hem tasarrufu hem de güvenliği beraberinde getirmektedir. Kombi bakımı sırasında ilk olarak sıcak suyun ve peteklerin çalışma durumu değerlendirilir. Su sızdırmazlık durumuna bakılır ve kombinin kapağı açılarak içerisinde yer alan tüm aksamlar kontrol edilip temizlenir. Eğer arızalı parça varsa kombi kullanıcısının isteği dahilinde parça değişimi sağlanır. Kombinin yanma odasında yer alan brülör temizlenir, elektrik bağlantıları kontrol edilir, tozlanma vb. kirlilik temizlenir, baca fanı kontrol edilerek temizliği sağlanır. Genleşme tankı kontrol edilerek bar değeri gerekli seviye 1,5 bara çıkarılır. Kombi cihazında yer alan filtrelerin temizliği de yapılır.