Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Pendik Demirdöküm Kombi Servisi

Pendik Demirdöküm kombi servisi kombi cihazlarının gerekli bakımlarını yaparak parça değişimlerini gerçekleştirir. Değişen parçalara 1 yıl garanti sağlar. Profesyonel ekibimiz ile kombinin arızası en kısa sürede çözümlenir ve onarımı gerçekleştirilir. Kombi cihazının bakımları hayati önem taşıdığı için kesinlikle aksatılmamalıdır. Demirdöküm kombi bakımını her yıl düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Sağlığınız ve daha kaliteli bir ısınma konforu için kombi bakımı yaptırmak şarttır. Kombi cihazının bakımı kadar önemli olan ise yapan kişi ve firmadır. Bu sebeple firmamızda çalışan tüm elemanlarımız bu konuda uzman kadrodan oluşmaktadır.

İstanbul Pendik Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Pendik Demirdöküm Kombi Servisi

Pendik ilçesinde yer alan tüm cadde ve sokaklara servis ekibimizi aynı gün içerisinde yönlendirmekteyiz. Bu konuda uzman olan çalışanlarımız kombi bakım ve onarım işlemini kısa sürede sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda sorunlara en iyi çözümler sunar. Hızlı, kaliteli ve güvenilir kombi bakım ve onarımları Pendik Demirdöküm servis tarafından gerçekleştirilir. Haftanın her günü ve her saati verdiğimiz sınırsız hizmet ile istediğiniz saatte servis hizmetimizi adresinize yönlendirmekteyiz.

Kombi bakımı ve petek temizleme hizmetini Demirdöküm servis Pendik hizmetlerimizden alarak siz de soğuk havalarda ısınma konforunu artırabilir ve aynı zamanda yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz. Petek temizleme ile yaptığımız hizmet profesyonel makine kimyasal ile yapılır. Kombi bakım işlemi ise detaylı bir şekilde yapılarak kombinizin çalışma performansı bu doğrultu da artar.