Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Maltepe Demirdöküm Kombi Servisi

Maltepe Demirdöküm kombi servisi ısınma ve sıcak su ihtiyacını temin eden kombi cihazlarının yıllık bakımlarını, montaj işlemlerini, arızalı parça tespiti ve onarımı gibi tüm hizmetleri İstanbul Maltepe ilçesinde ki Demirdöküm kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Günümüzde oldukça yaygınlaşan kombi cihazları herhangi bir arıza meydana getirdiğinde gaz kaçağı, patlama ve elektrik kaçağı gibi anında müdahale edilmesi gereken sorunlar oluşabilir. Bu gibi güvenliğinizi tehdit edecek sorunlara karşı önlem almak için kesinlikle her sene kombi cihazının bakımını aksatmadan yaptırmalısınız. Bu sayede karşılaşacağınız sorunların riski de azalmış olacaktır.

İstanbul Maltepe Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Maltepe Demirdöküm kombi servis hizmetlerimize ulaşarak kombinizin gerekli olan tüm bakımlarını, onarım hizmetlerini ve tamirini aynı gün içerisinde adresinize gelen uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Kombi cihazında meydana gelen arızalar arasında kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor şeklinde olabilir. Bu durumda kalorifer dönüş hattında ki filtre tıkalı olabilir. Peteklerin vanaları kapalı olabilir. Petekler kirlilikten dolayı ısıtmıyor olabilir. Ya da kombi cihazında teknik bir sorun oluşmuş olabilir. Siz de tüm bu ihtimalleri değerlendirerek servis hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Kombi cihazı patlamalı şekilde yanıyorsa; kombi cihazı yanma sırasında birkaç saniye geç yanma oluyorsa bu durumda içeride gaz birikmesi olduğu için şiddetli bir sesle kombi cihazı çalışmaktadır. Böyle bir arızada gaz ve çakmak ayarlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle yıllık kombi bakımları yaptırılırsa bu gibi durumlarla karşılaşma olasılığınızda azalacaktır.

Kombinizin çalışma performansını yükseltmek, en iyi şekilde ısınarak aynı zamanda tasarruf sağlamak ve kombinin ömrünü uzatmak için kombi bakım hizmetlerini servisimizi arayarak hemen alabilirsiniz.