Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kartal Demirdöküm Kombi Servisi

Kartal Demirdöküm kombi servisi kışın ve yazın kullanım sağlayan sıcak su, ocak ve ısınma için gerekli doğalgaz enerjisini ortama aktaran kombi cihazlarının montaj, bakım, tamir ve onarımını sağlamaktadır. Kartal Demirdöküm kombi servis ekibimiz eğitimli ve kombi konusunda uzman çalışanlardan oluşmaktadır. Güvenli bir hizmet sağlayan ekibimiz sizi soğuk günlerde ısınma ya da sıcak su ihtiyaçlarından mahrum kalmamanız için servis ekibimizi aynı gün adresinize yönlendirerek gerekli tüm bakımı ve tamiri sağlamaktadır. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan kombinize yapılan müdahale ile hem soğukta kalmaz hem de sıcak suyunuz sıkıntısız bir şekilde akar. Mükemmel ve hızlı işçilik için bizi arayarak hemen ekibimizi adresinize yönlendirebilirsiniz.

İstanbul Kartal Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Kartal Demirdöküm Kombi Servis Hizmeti

Kombi cihazınız bozuldu ve parça değişimi yapılması gerekti ise bu durumda firmamız takılan parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Aynı yıl içerisinde garanti devam ettiği sürece eğer değişen parça ile ilgili sıkıntı yaşandığında firmamız ücretsiz olarak onarımını sağlıyor. Kartal Demirdöküm servis ekibimiz kombi cihazı için en kaliteli hizmeti sağlayarak cihazla ilgili tüm arızaları gidermektedir. Siz de garantili kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kombi Temizliği ve Artan Performans

Kombi cihazı özellikle kış aylarında sürekli kullanılan elektronik eşyalar arasında gelmektedir. Bir sene boyunca kombinizi kullandınız ve bu kullanımın sonunda kombinizin bakımını yaptırmadıysanız eğer kombi verimli çalışmaz ve kış aylarında ısınma konforu düşük olur. Kış mevsimi sonrasında yapılan kombi ve petek temizleme ile kombinizi ertesi sene için hazırlayabilir ya da kış ayı girmeden kombi ve kalorifer tesisat bakımını yaptırabilirsiniz. Petek temizleme hizmeti de sağlayan ekibimiz profesyonel makinesi ile işlemleri yapmaktadır. Siz de temiz bir tesisat ve verimli  bir kombi kullanmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.