Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Demirdöküm Kalisto Kombi F3 Arıza Kodu

Demirdöküm Kalisto Kombi F3 Arıza Kodu

Demirdöküm Kalisto F3 arıza kodu peteklere gönderilen suyun sıcaklığını ölçen NTC sensörde bir problem olduğunu kullanıcıya bildirmektedir.

Suyun sıcaklığını ölçerek ana karta sinyal gönderen NTC sensör arızalı olabilir. Kablolarda kopukluk, nemlenme gibi problemler de bu soruna yol açabilir.

Kalisto F3 arıza kodu kalorifer sensöründe bir arıza yaratmışsa bunu anlamak için kombinizi yaz konumuna alın ve sıcak su musluğunu açarak test edin. Eğer sıcak suyu açtığınızda kombiniz çalışıyorsa bu durumda kalorifer ntc sinde arıza olduğunu ispat edebilirsiniz.

Demirdöküm kombi servis hizmetimize ulaşarak kalorifer NTC değişimini çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Demirdöküm kalisto f3 arızaDemirdöküm Kalisto Kombi Özelikleri Nelerdir?

Kalisto kombi LCD ekranı, ergonomik kumanda paneli ve çift eşanjörlü sistemi ile Demirdöküm markasının bacalı tip kombi çeşitidir.

LCD ekranı sayesinde tesisat ve kullanım suyu sıcaklık değerleri, basınç değeri ve hata kodları rahatlıkla görülebilmektedir.

Düğmeler sayesinde kullanım suyu sıcaklığı ve petek sıcaklığı istenilen seviyeye ayarlanabilir.

Maksimum sıcak su konforu sağlayan çift eşanjör sistemi sayesinde suyu istenilen sıcaklığa anında getirmektedir.

Hem tesisat hem de sıcak su için oldukça ideal olan bu kombi cihazında meydana gelen herhangi bir arıza da profesyonel ekibimizi arayarak destek alabilirsiniz. Demirdöküm Kalisto F3 hata kodu için servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir