Demirdöküm Atron Kombi F9 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron Kombi F9 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron F9 arıza kodu fan devresi ya da prosestatta bir problem olduğunu göstermektedir. Atron F9 hata kodu ekranda çıktıysa prosestat özelliğini tamamen yitirmiş ya da fan rölesi takılı kalmış olabilir. Eğer prosestat özelliğini kaybederse bu durumda hava akışı sağlanamaz. Tıkanma gibi sorunlara neden olan bu durum oldukça ciddi bir problemdir.

Atron F9 Arızası Çözümü

Demirdöküm Atron F9 arızası meydana geldi ise ilk olarak kendiniz reset atarak arızaya yalnızca bu şekilde müdahale edebilirsiniz. Eğer kombi cihazına reset attığınız halde sorun devam ediyorsa bu durumda Demirdöküm kombi servis hizmetlerimizi günün 24 saati arayarak randevu talep edebilirsiniz. Böyle bir arıza da muhtemelen parça değişimi gerekecektir.

Demirdöküm Atron F9 arızaÖzellikle kombi kullanıcıları bu tür arızalarda resetleme dışında kombiye kesinlikle müdahale etmemelidir. Çünkü gelişigüzel yapılan müdahaleler sonucunda istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Siz de Demirdöküm kombi cihazınız ile ilgili arızalar yaşıyorsanız servis hizmetlerimizden yardım isteyebilirsiniz. Demirdöküm servis hizmetlerimiz haftanın 7 günü ve aynı gün servis desteği ile İstanbul’un tüm noktalarına ulaşmaktadır.

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir