Demirdöküm Atron Kombi F7 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron Kombi F7 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron F7 arıza kodu cihazın gaz valfinde ya da gaz valfi devresinde sorun olduğunu göstermektedir. Atron kombi cihazında gaz grubu arızasını gösteren bu kod ekranda var ise siz de ilk olarak ekran kısmının altında yer alan reset düğmesine basın. En fazla 3 kez resetleme işlemini yapın.

Demirdöküm Atron kombi cihazınızı resetlediniz  ve buna rağmen arızada bir düzelme yok ise teknik açıdan kullanıcının yapabileceği bir şey yoktur. En kısa sürede Demirdöküm kombi servis hizmetimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Atron F7 arızaAtron F7 arıza kodu neticesinde kombi cihazının gaz valfi veya elektronik kartı da arızalanmış olabilir. Arıza tespiti ve arızanın giderilmesi için hemen bizi arayarak aynı gün servis desteği alabilirsiniz.

Demirdöküm Atron F6 arıza kodu için bir önceki yazımızı inceleyebilir ve diğer arıza kodlarını sitemizden bularak siz de öncelikle kendinizin yapabileceği işlemleri yaparak soruna çözüm bulabilirsiniz. Aksi halde Demirdöküm kombi servis hizmetlerimizi arayarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir