Demirdöküm Atron Kombi F5 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron Kombi F5 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron F5 arıza kodu atık gaz sisteminde bir sorun olduğunu gösteren bir hata kodudur. Baca tipi hermetik olduğu için temiz hava alış verişi ve atık gaz alış verişini fan ve dış kısma uzanan hava akım borusu ile sağlamaktadır. Eğer Atron kombi cihazınızda böyle bir arıza meydana geldi ise sorunun yaşandığı parçalar içerisinde fan, prosestat ve elektronik kart olabilir. Saydığımız parçaların hangisinde sorun varsa bu sorunu çözmek için Demirdöküm Atron servis hizmetlerimize hemen ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Atron F5 arıza kodu

Atron F5 Hata Kodu Nedir?

Atron F5 hata kodu hava akışının doğru bir şekilde sağlanamadığı uyarısını kullanıcıya vermektedir. Kombi cihazınızda böyle bir arıza meydana geldiyse arızalı parçanın tespiti ve değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Siz de bu tür sorunlar ve arızalar yaşıyorsanız hemen bizi arayarak arızalara çözüm bulabilirsiniz. Demirdöküm Atron kombi cihazları profesyonel ekibimiz tarafından adrese gelerek arızaları giderilir.

Atron Kombi Özellikleri

Ekonomik verim sağlar, sıcak su konforu maksimum düzeydedir.

Ödüllü bir tasarıma sahiptir ve oldukça sessiz çalışır.

Ergonomik tasarımlı Atron kombi cihazında Soft Touch teknolojili düğmeler bulunmaktadır.

Atron kombinizin LCD bilgi ekranında tesisatta ki su basıncını, kullanım suyu sıcaklık derecesini ve hata kodlarını görebilirsiniz.

Akıllı ısıtma sistemi ile ortamın kapasite miktarına bağlı olarak NTC sensörler ile alev modülasyonu sağlanmaktadır. Yüksek verim ve aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlar.

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir