Demirdöküm Atron Kombi F4 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron Kombi F4 Arıza Kodu

Demirdöküm Atron F4 arıza kodu cihazın ateşleme yapmadığını gösteren bir hata kodudur. Demirdöküm Atron kombide böyle bir arıza kodu varsa cihaz verimli bir şekilde çalışmaz. Bu sebeple de iyonizasyonda ya da gaz valfinde sorun olabileceği görünmektedir. Böyle bir arıza durumunda Demirdöküm kombi servis hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Atron F4 arıza çözümü;

Eğer böyle bir arıza varsa ekranda Reset ve aynı zamanda anahtar sembölü yer almaktadır. Cihazın ateşleme yapmadığını gösteren bu arızanın çözümü için ilk olarak evin ya da iş yerinin en dışında ki doğalgaz vanasının açık mı yoksa kapalı mı? olduğu kontrol edilmelidir. Kombi cihazına gaz geldiğinden eminseniz eğer kombinizi resetlemeniz gerekmektedir. En fazla 3 kez kombi cihazınızı resetleme hakkına sahipsinizdir. Yani 3’den fazla reset yapmamalısınız. Hala sorun giderilmediyse hemen servisimizi arayınız.

Demirdöküm Atron F4 arızası

Atron F4 Arızası Sebepleri;

Arızanın meydana gelmesinde ki sebepler arasında gaz valfi, iyonizasyon ateşleme elektrodu, elektronik kart arızası meydana gelmiş demektir. Hangi parçada sorun olduğu ise uzman ekibimizin gelip kombinizi incelemesi ile anlaşılmaktadır. Ekibimiz yerinde arıza tespiti yaparak size bilgi verir ve onay dahilinde kombi cihazına müdahale gerçekleştirilir. Siz de uzman ekibimizden yardım almak için hemen aşağıdaki numaralarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir