Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi

Çekmeköy Demirdöküm kombi servisi Çekmeköy ilçesinde sağlamış olduğu kombi servis hizmeti ile güvenilir ve garantili çözümler sunmaktadır. Orijinal yedek parça değişimleri Demirdöküm Çekmeköy servis hizmetlerimiz tarafından bir yıl garantili olarak sunulmaktadır. Kombi cihazının her türlü bakım ve onarımı gerçekleştirilerek kusursuz bir işçilik sağlanmaktadır.

Demirdöküm servis Çekmeköy ilçesinde ikamet eden kullanıcılara tüm Demirdöküm model kombi cihazlarının yedek parçalarını bulundurarak aynı gün servis verir. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde sorun aynı gün kusursuz şekilde ortadan kaldırılır.

İstanbul Çekmeköy Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Demirdöküm Kombi Servisi ve Kombi Bakımı

Her yıl düzenli olarak yaptırılması gereken kombi bakımı mutlaka bu işin ehli kişilere yaptırılmalıdır. Çekmeköy kombi servis ekibi de bu konuda uzun senelerdir deneyim kazanmış ve işinde uzman çalışanlardan oluşmaktadır. Verdiğiniz adrese kısa sürede ulaşan ekibimiz kombinizin gerekli olan tüm bakımlarını yapmaktadır.

Kombi Bakımı Sırasında Neler Yapılır?

Kombi cihazının filtreleri temizlenir,

Su basıncı ayarlanır,

Baca çekişi kontrol edilir ve test yapılır,

Kombinize gerekli ise hava basılır,

Yanma haznesi ve diğer parçaları temizlenir,

Gaz ayarları kontrol edilir,

Kalorifer ve sıcak su hattının temizliği yapılır,

Isı eşanjörü kontrolü yapılır.

Kombi bakımı yapılmazsa;

Kombi ve peteklerin ısı verimi düşer.

Kombinizin ömrü kısalır.

Kombinin verimi düştüğü için daha fazla enerji tüketir ve ortam daha az ısınır.

Doğalgaz faturalarında sürekli artış olur.

Uzun zaman sonra çalıştırılan kombi ve tesisatınızın bakımları yapılmalı ve arızalı parçaların değişimleri gerçekleştirilmelidir.

Siz de kombinizin ve kalorifer tesisatının sağlıklı, verimli ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız periyodik bakımlarını kesinlikle aksatmayın! Bu sayede hem performans artacak hem de yüksek faturalardan kurtulacaksınız. Çekmeköy Demirdöküm kombi servis ekibimize ulaşarak tüm işlemleri en uygun fiyata yaptırabilirsiniz.