Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Beykoz Demirdöküm Kombi Servisi

Beykoz Demirdöküm kombi servisi evlerde ve iş yerlerinde kullanılan en iyi ısıtıcı olan kombi cihazlarının bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır. Kış aylarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan kombi cihazları yaz aylarında da bakıma ihtiyaç duymaktadır. Onarımları ve bakımları ihmal edilmemesi gereken kombi cihazları için siz de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Demirdöküm kombi servis hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Yılda en az 1 defa yapılması gereken Demirdöküm kombi bakımı ile hem sizlerin güvenliği sağlanmakta hem de daha az maliyetle kombi arızalarının önüne geçilmektedir.

İstanbul Beykoz Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Demirdöküm Kombi Bakımı

İstanbul’un Beykoz ilçesinde ikamet eden kullanıcılar Beykoz Demirdöküm servisi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca bizlere ulaşarak tamir ve onarım hizmetlerini alabilir. Kombi bakımı kimileri için önemsiz gibi görülse de aslında kombi cihazlarına bakım yaptırmak bir çok riskinde önüne geçmektedir. Özellikle bakım sırasında yapılan baca filtre kontrolü sizlerin sağlığı için oldukça önemlidir. Aynı şekilde petek temizleme hizmeti ile de yaşanacak maddi kayıpların önüne geçilerek istenen konfor sağlanmaktadır. Enerji tasarrufu sağlamak ve daha az ısıda ısınmak için mutlaka hem kombi bakımı hem de petek bakımı yapılmalıdır.

Beykoz kombi servisi Demirdöküm marka cihazların bakımını yaparak kombinizi kış şartlarına hazırlar. Profesyonel ekibimiz evinize ya da iş yerinize gelerek kombi cihazlarının tüm arızalarını giderir ve bakımını sağlar.