Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi

Ataşehir Demirdöküm kombi servisi müşterilerine en hızlı ve en güvenilir kombi tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz olarak verdiğimiz Demirdöküm kombi servis hizmetleri ile aynı gün evinize ya da iş yerinize servis gönderimi sağlanmaktadır. Kombi konusunda tecrübeli ekibimiz çıkan tüm problemleri en kısa zamanda gidererek hızlı bir hizmet vermektedir.

İstanbul Ataşehir Demirdöküm Kombi Servisi
 0216 576 0 333
 0553 804 40 65

Ataşehir Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

Demirdöküm kombi cihazlarında meydana gelen teknik sorunları servis ekibimizin müdahalesi ile çözülmektedir. Telefon desteği de sağlayan ekibimize ulaşarak günün 24 saati bilgi alabilirsiniz. İş disiplini olan, kombi konusunda deneyimli ve tüm arıza durumlarına karşı donanımlı olan ekibimiz teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Demirdöküm kombi servis ekibimiz tamir edilen ve yenisi ile değiştirilen kombi parçalarına 1 yıl süre ile garanti vermektedir.

Her yıl gerekli olan kombi bakımı için ekibimize ulaşarak kombi bakım hizmetini kusursuz ve profesyonel olarak alabilirsiniz.

Eğer kalorifer tesisatında sorun varsa ve peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise bu durumda Demirdöküm servis ekibimiz petek temizleme hizmetini sizlere önererek bu hizmeti de profesyonel petek temizleme makinesi ve kimyasalı ile sağlar.

Demirdöküm Ataşehir Kombi Satış ve Montaj

Ev ya da iş yerleri için en uygun kombi cihazını satın almak ve montaj işlemini yaptırmak için yine servis ekibimizden destek alabilirsiniz. Kombi cihazlarının satış ve montaj desteği profesyonel ekibimiz tarafından sağlanır.

İstanbul Ataşehir Demirdöküm servisi ile siz de ısınma konforu ve sıcak su ihtiyacını kesintisiz olarak karşılayabilirsiniz.