Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hakkımızda


VİZYON – MİSYON

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Demirdöküm servisimiz sektöründe başarılı isimler arasında yer alarak sizlere her daim yardımcı olmaktadır. Prensip gereği değişen teknolojiye ayak uyduran ve gerekli ihtiyaçlara çözüm sunan servis hizmetlerimiz en iyi sonucu elde etmek için çalışmaktadır.

Etkin, hızlı ve ekonomik çözümler ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız kombi konusunda eğitim almış, hızlı, saygılı ve kaliteli ekip çalışanlarından oluşmaktadır. Yüksek rekabetin olduğu bu sektörde öncü firmalar arasında gelen Demirdöküm kombi servisi hedefine ulaşmak için her geçen gün büyüyerek İstanbul’un dört bir yanına ulaşmaktadır.

DEMİRDÖKÜM SERVİS

Demirdöküm kombi servisi olarak İstanbul’un tüm semtlerine kombi servis hizmetimiz bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile adresinize gelerek kombi cihazı ile ilgili tüm arıza, onarım ve bakım hizmetleri sağlanmaktadır.